Skip to main content

Beata Jagielska

Kandydatka na radną Powiatu Wrocławskiego

Zobacz moją drużynę

O mnie

Gmina Czernica jest najlepszym miejscem do życia dla mnie i mojej rodziny. Znam jej historię, możliwości, potrzeby i bolączki jak mało kto. Potrafię skutecznie działać i konsekwentnie dążyć do celu, dlatego  będę mocną reprezentantką naszej gminy w Radzie Powiatu Wrocławskiego.

Jestem dyplomowaną nauczycielką, która od wielu lat łączy wiedzę, doświadczenie i pasję w działaniach na rzecz gminy Czernica. Ukończyłam studia magisterskie i podyplomowe z zakresu edukacji wczesnoszkolnej, wspomagania rozwoju małego dziecka i z zarządzania w oświacie. Przez kilkanaście lat pełniłam obowiązki wicedyrektora, a potem dyrektora Szkoły Podstawowej w Ratowicach.  Angażowałam się w kształcenie młodych nauczycieli, byłam wielokrotnie nagradzana za osiągnięcia w dziedzinie edukacji.  Od niedawna jestem na emeryturze, a to daje mi energię do podejmowania kolejnych wyzwań.

Znacie mnie zapewne jako prezesa Towarzystwa Przyjaciół Ratowic, założycielkę i redaktorkę  lokalnej gazety i corocznych edycji kalendarzy, koordynatora wielu imprez i akcji społecznych. Zainicjowałam kilka dużych projektów  historycznych, kulturalnych,  turystycznych. Skutecznie pozyskuję środki finansowe na rzecz mieszkańców gminy Czernica z zewnętrznych źródeł. Od lat z powodzeniem realizuję swoje autorskie programy społeczne jak np. popularna wśród mieszkańców gminy  „Pocztówka z Dolnego Śląska” czy Cyfrowe Archiwum Ratowic, a w ostatnich dwóch latach duży cykl zajęć dla seniorów z naszej i sąsiedniej gminy: „Inspiracja, integracja – czas dla Nas”.

Moje priorytety

W życiu kieruję się zasadą, że „nie słowem, lecz czynem” – dlatego  nieustannie szukam  nowych przestrzeni rozwoju naszej małej ojczyzny, opierając się na historii, wiedzy, szacunku dla każdego człowieka.

Znajomość potrzeb mieszkańców, konsekwencja w działaniu i empatia to moje  atuty. Chce je wykorzystać do budowania dobrej współpracy powiatu i gminy. A to zaowocuje konkretnymi działaniami w zakresie komunikacji, rozwoju infrastruktury, opieki zdrowotnej,  usług publicznych, edukacji, kultury, ochrony środowiska.

Zamierzam działać z otwartością, słuchać Państwa uwag – wspólnie tworząc lepszą przyszłość naszej gminy.

BĘDĘ NASZYM MOCNYM GŁOSEM W RADZIE POWIATU WROCŁAWSKIEGO!

Ilona Czupta

NR 2 na liście

Martyna Tomsia

NR 3 na liście

Dariusz Jaśkiewicz

NR 4 na liście

Kacper Haniszewski

NR 5 na liście