Grabarz  Barbara

Od urodzenia mieszkam w Świętej Katarzynie, tutaj też założyłam rodzinę. Mam 3 córki i czworo uroczych wnucząt. Ukończyłam Wydział Inżynierii Środowiska na Politechnice Wrocławskiej i Inżynierię Gazownictwa na Politechnice Warszawskiej. Posiadam też uprawnienia projektowo-wykonawcze architektoniczno-konstrukcyjne oraz kwalifikacje rolnicze. Obecnie jestem słuchaczką II roku Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Uniwersytecie Wrocławskim na Wydziale Psychologii i Pedagogiki.

Moje zainteresowania to plastyka (ukończyłam 3-letnie Studium Plastyczne), architektura i urbanistyka oraz dobra książka, muzyka i taniec. Kocham przyrodę. Lubię się uczyć. Cenię sobie uczciwość, niezależność i wolność słowa. Szanuję ludzi, ich opinie i potrzeby. Uważam, że mają prawo do decydowania o charakterze i wyglądzie swoich miejscowości. Zawsze pomagam i wspieram ich w walce z nieuczciwością – zwłaszcza urzędniczą.

 Swoją wiedzę, doświadczenie zawodowe oraz zaangażowanie chcę wykorzystać do poprawienia wyglądu miejscowości i standardu życia mieszkańców naszego powiatu. Chcę móc czynnie wspierać wszelkie działania zmierzające do rozwoju infrastruktury, poprawy bezpieczeństwa na drogach, wsparcia integracji lokalnej społeczności oraz rolników w rozwiązywaniu ich problemów.

 Potrzeb jest wiele ale wiem, że przy wspólnym zaangażowaniu możemy osiągnąć założone cele.

 

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.